Hausboat Vlnka

" Život na vode "
Rezervácia

Hausboat Vlnka

Domček na vode.

Jedná sa o štýlový plávajúci domček s vlastným pohonom, ktorý je plne vybavený pre Váš komfort a pohodu. Nachádza sa v Jarovskej zátoke rieky Dunaj, v rekreačnej časti blízko Bratislavy.

V letnom období Vám ponúkame netradičné, ale zato štýlové ubytovanie pre 2 až 4 osoby, vhodné aj pre rodiny s deťmi , ktoré si chcú odpočinúť v romantickom prostredí lužných lesov CHKO Natura 2000. Príjemné spoločné chvíle si užijete v peknom apartmáne s oddelenou spálňovou časťou, kuchynskou časťou a  obývacou časťou. Na pohodlnej pohovke (prístelka vhodná pre dve deti) môžete len tak leňošiť a vychutnávať si pohľad na pokojnú vodnú hladinu. Tá sa Vám núka hneď za veľkými francúzskymi oknami vedúcimi na terasu, kde sa tiež nadýchate čerstvého vzduchu, prípadne rovno vojdete do sviežej vody.

Kuchynský kút disponuje indukčnou varnou doskou, chladničkou a jedálenským posedením. Slastný spánok „na vlnách“ si zasa doprajete na manželskej posteli. Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou. Svoje auto zaparkujete bezplatne pri objekte.

Areál, v ktorom je hausboat zakotvený, je taktiež zaujímavo vybavený. Okrem rybolovu si skrátite chvíle zahraním si futbalu. K dispozícii je tiež sauna, čln s elektromotorom, stolný tenis, bedminton, paddleboard . Na požiadanie poskytujeme výlet rýchločlnom s kapitánom po Dunaji, prehliadku zátoky či vodné športy ako wakeboard, kneeboard a jazdu v nafukovacom kolese. Opekačka s priateľmi pri večernom ohnisku s vínkom v ruke Vám navodí tú správnu letnú atmosféru. Hausboat sa nachádza v srdci prírody plnej divej zvery, vtáctva a samozrejme rýb. Užiť si západ či východ slnka, nočnú oblohu plnú hviezd z terasy, pozorovať divé kačice, labute, bobre, volavky, ďatlov, vydry, kormorány, raky a množstvo rýb, nudiť sa rozhodne nebudete!

Neďaleko dokonca objavíte cyklistickú trasu dlhú stovky kilometrov, vedúcu popri Dunaji. Vhodná je i na inline korčule a nordic walking. Mesto Bratislava Vám zase núka množstvo uličiek na prebádanie. Navštívite Grasalkovičov palác, Michalskú bránu, Galériu Nedbalka, Sochu Čumila, Budovu Slovenského rozhlasu, Slavín a v neposlednom rade Bratislavský hrad.

Pevne veríme, že dovolenka strávená na Houseboate Vlnka bude jednou z Vašich najmilších a opäť sa k nám s radosťou vrátite! Príďte ako hostia, odíďte ako priatelia. Tešíme sa na Vás.

0908 966 990

hausboat.vlnka@gmail.com