Hausboat Kvapka

" Život na vode "
Hausboat Kvapka

Hausboat Kvapka

Domček na vode.

Jedná sa o štýlový plávajúci domček , ktorý je plne vybavený pre Váš komfort a pohodu. Nachádza sa v Jarovskej zátoke rieky Dunaj, v rekreačnej časti blízko Bratislavy.

V letnom období Vám ponúkame netradičné, ale zato štýlové ubytovanie pre 6 osôb, vhodné aj pre rodiny s deťmi , ktoré si chcú odpočinúť v romantickom prostredí lužných lesov CHKO Natura 2000. Príjemné spoločné chvíle si užijete v peknom hausboate so spálňovou časťou na hornom poschodí, kuchynskou časťou, obývacou časťou a WC so sprchovým kútom.

Na  štyroch posteliach v podkroví s klimatizáciou a rozťahovacej pohovke v obývačke (prístelka vhodná pre dve deti) sa pohodlne vyspíte. Pohľad na pokojnú vodnú hladinu si vychutnáte z  terasy, kde sa tiež nadýchate čerstvého vzduchu, prípadne rovno vojdete do čistej vody ramena.

Kuchynský linka disponuje varnou doskou, chladničkou s mrazákom a jedálenským posedením. Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou. Svoje auto zaparkujete bezplatne pri objekte.

Areál, v ktorom je hausboat zakotvený, je taktiež zaujímavo vybavený. Okrem rybolovu si môžete opekať na krásnom pozemku pri hausboate. K dispozícii je čln s elektromotorom. Na požiadanie poskytujeme výlet rýchločlnom s kapitánom po Dunaji, prehliadku zátoky či vodné športy ako wakeboard, kneeboard a jazdu v nafukovacom kolese. Opekačka s priateľmi pri ohnisku s vínkom v ruke Vám navodí tú správnu letnú atmosféru. Hausboat sa nachádza v srdci prírody plnej divej zvery, vtáctva a samozrejme rýb. Užiť si západ či východ slnka, nočnú oblohu plnú hviezd z terasy, pozorovať divé kačice, labute, bobre, volavky, ďatlov, vydry, kormorány, raky a množstvo rýb, nudiť sa rozhodne nebudete!

Neďaleko dokonca objavíte cyklistickú trasu dlhú stovky kilometrov, vedúcu popri Dunaji. Vhodná je i na inline korčule a nordic walking. Mesto Bratislava Vám zase núka množstvo uličiek na prebádanie. Navštívite Grasalkovičov palác, Michalskú bránu, Galériu Nedbalka, Sochu Čumila, Budovu Slovenského rozhlasu, Slavín a v neposlednom rade Bratislavský hrad.

Pevne veríme, že dovolenka strávená na Houseboate Vlnka bude jednou z Vašich najmilších a opäť sa k nám s radosťou vrátite! Príďte ako hostia, odíďte ako priatelia. Tešíme sa na Vás.

Hausboat Kvapka

0908 966 990

hausboat.vlnka@gmail.com